Služby

Naša firma sa snaží vyhovieť a prispôsobiť prepravné služby všetkým požiadavkám našich klientov. Preferujeme individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Zaisťujeme medzinárodnú dopravu na prepravu zásielok z miesta nakládky až na miesto určenia v rámci celej európskej

Preprava v rámci Košíc a okolia

Ponúkame Vám prepravné služby v rámci mesta Košice ale aj okolia za bezkonkurenčné ceny. Auto Vám pristaví náš šofér. Na výber máte auta z nášho vozového parku.


Expresné prepravy
Pomáhame svojim klientom dostať tovar k zákazníkovi v najkratšom možnom termíne a to v rámci celej Európskej Únie. Riešime časovo najkritickejšie prepravy, ktoré musia byť doručené mimoriadne rýchlo.

Monitorovanie prepravy
On-line lokalizácia Vám umožňuje sledovať svoju zásielku počas jej prepravy, stačí nás kontaktovať a my Vám poskytneme prístup k Vašej zásielke.

 Prepravné služby

Sme medzinárodná prepravná spoločnosť zaoberajúca sa prepravou zásielok do 3,5t v rámci celej európskej únie.
Na trhu sme od roku 2008 a naším cieľom je sa naďalej zdokonaľovať a poskytovať Vám tie najlepšie služby.

Skladovanie
Ponúkame Vám aj uskladnenie Vašich zásielok v niektorom z našich skladových priestorov. Priestory sú plne zabezpečené a k dispozícií 24h denne.

Dohovor CMR
CMR je dohoda o prepravnej zmluve v medzinárodnej cestnej doprave. Vzťahuje sa na každú zmluvu pri cestnej preprave zásielok za úhradu realizovanú v rámci medzinárodnej kamiónovej dopravy, ak miesto prevzatia zásielky a miesto dodania zásielky je v dvoch rôznych štátoch, z ktorých aspoň jeden je zmluvným štátom Dohody CMR.